Penzion DON

Od roku 2020

Vážení zákazníci.

Od 18.12.2020, je z důvodu vládních nařízení možné ubytování pouze pro firemní zákazníky. Ubytování pro turisty je zakázáno. I v této době zajišťujeme pro naše hosty po domluvě snídaně, obědy, večeře.

Děkujeme za pochopení.

Pracujeme non-stop, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Ubytování si u nás můžete zajistit v podstatě stejně jednoduše, jako nakoupit v e-shopu...Jsme neustále on-line.

Naše nabídka ubytování:

Pokoje A - velké dvoulůžkové pokoje s vanou, TV a klimatizací (23 m). Jsou určeny hlavně pro páry. Do budoucna budou přidány možnosti rozšíření počtu ubytovaných formou přistýlek. Hlavně pro rodiny s dětmi.

Pokoje B -  standardní dvoulůžkové pokoje s TV a sprchovým koutem.

Pokoje C - stnadardní dvolůžkové pokoje s TV, sprchovým koutem a balkonem.

Pokoje D - ekonomické pokoje s TV, sprchovým koutem. Menší pokoje (17 m), bez oken. Denní osvětlení je zajištěno světlíkem, větrání automatickou vzduchotechnikou. Ideální pro krátký pobyt.

V celém penzionu je k dispozici wi-fi. Veřejný prostor je monitorován kamerami. Každý pokoj je zajištěn jedinečným číselným kódem. Ten zaručuje jak Vaši bezpečnost, tak i Váš majetek ponechaný na pokoji.

Informace pro hosty v době Nouzového stavu
Informace pro hosty v době Nouzového stavu

Bezkontaktní ubytování. Taková divná specifikace. Paradoxně díky našemu ubytovacímu systému předbíháme dobu. Bezobslužný systém Vám zajišťuje maximální ochranu z hlediska nákazy. Na minimum se snižuje kontakt s dalšími osobami. Fyzický kontakt je jen přes kliku u dveří. 

Jak to tedy funguje?

Ubytování si u nás můžete zajistit přes internet, včetně samotného check inu, případně přímo v objektu v restauraci a baru. Nemusíte nikam volat ani někoho hledat. Vše můžete bez jakéhokoliv kontaktu vyřídit sami a rovnou se ubytovat.

Způsoby platby: 

internet   -  platební karta, účet

bar, restaurace  - platební karta, hotovost

Po provedení rezervace získáte přihlašovací kód do aplikace Alfred. Tato aplikace je naší recepcí. V ní si můžete dokončit celý postup ubytování (check in)

Po zadání iniciálů ubytovaných osob se dostanete k platbě. Po zaplacení Vám

systém vygeneruje vstupní PIN kód do penzionu DON. Pak již stačí ve Vámi zvoleném termínu s pomocí tohoto kódu využít našich služeb. Vstupní kód Vám umožní vstup přes hlavní dveře do budovy, dveře v patře do prostoru penzionu a do Vašeho pokoje. Všechny zámky se po pěti sekundách automaticky zamykají. Užijte si ubytování v penzionu DON a až to bude možné, využijte i služeb naší restaurace a baru...

Návod pro použití klíče, PINu: / How to use:

1 - Dotkněte se klávesnice * ( vlevo dole)

2 - zadejte PIN a #

1 - Touch the keypad

2 - Enter your PIN and #