Zábavní centrum DON - penzion

Od roku 2020

Nabízíme snídaně, obědy i večeře

Snídaně a jídla z denního menu, je nutné objednat minimálně jeden den dopředu. Nabídku jídel najdete v jídelním lístku restaurace.

U nás se můžete ubytovat kdykoli - 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Rezervaci můžete udělat online, stejně jednoduše jako nákup na e-shopu.


Bezkontaktní ubytování

Bezobslužný systém Vám zajišťuje maximální ochranu z hlediska nákazy. Na minimum se snižuje kontakt s dalšími osobami. Fyzický kontakt je jen přes kliku u dveří.

Jak to tedy funguje?

Ubytování si u nás můžete zajistit přes internet (PC, telefon), včetně samotného check inu, případně přímo v objektu v restauraci a baru. Nemusíte nikam volat ani někoho hledat. Vše můžete bez jakéhokoliv kontaktu vyřídit sami a rovnou se ubytovat. Nejjednodušší přirovnání je prodej pokojů ve stylu e-shopu.

Způsoby platby

Online: platební kartou, převod na účet

Na baru nebo restauraci: platební kartou, v hotovosti

Po provedení rezervace získáte přihlašovací kód do aplikace Alfred (www.app.myalfred.cz). Tato aplikace je naší recepcí. V ní si můžete dokončit celý postup ubytování (check in)

Po zadání iniciálů ubytovaných osob se dostanete k platbě.

Po zaplacení Vám systém vygeneruje vstupní PIN kód do penzionu DON. Pak jen stačí ve Vámi zvoleném termínu s pomocí tohoto kódu využít našich služeb. Vstupní kód Vám umožní vstup přes hlavní dveře do budovy, dveře v patře do prostoru penzionu a do Vašeho pokoje. 

Všechny zámky se po pěti sekundách automaticky zamykají. Užijte si ubytování v penzionu DON a využijte i služeb naší restaurace a baru.


Naše nabídka ubytování

Pokoje A - velké dvoulůžkové pokoje s vanou, TV a klimatizací (23 m). Jsou určeny hlavně pro páry. Počet ubytovaných 2 + 2 formou přistýlek. Hlavně pro rodiny s dětmi.

Pokoje B -  standardní dvoulůžkové pokoje s TV a sprchovým koutem.

Pokoje C - stnadardní dvolůžkové pokoje s TV, sprchovým koutem a balkonem.

Pokoje D - pokoj bez oken, ekonomické pokoje s TV, sprchovým koutem. Menší pokoje (17 m). Denní osvětlení je zajištěno světlíkem, větrání automatickou vzduchotechnikou. Ideální pro krátký pobyt.

V celém penzionu je k dispozici wi-fi. Veřejný prostor je monitorován kamerami. Každý pokoj je zajištěn jedinečným číselným kódem. Ten zaručuje jak Vaši bezpečnost, tak i Váš majetek ponechaný na pokoji.

V celém objektu je zákaz kouření.

Návod pro použití klíče/PINu: / How to use:

1 - Dotkněte se klávesnice * ( vlevo dole)

2 - zadejte PIN a #

1 - Touch the keypad

2 - Enter your PIN and #